გამგებლის წარმომადგენლები - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი - ozurgeti.org.ge
გამგებლის წარმომადგენლები
სახელი, გვარითანამდებობატელეფონი
  დაბა ლაითურის ადმინისტრაციული ერთეული  
ემზარ ბერიძე გამგებლის წარმომადგენელი 598 29 55 16
დიანა ბიბილეიშვილი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 555 79 50 75
     
  დაბა ნარუჯის ადმინისტრაციული ერთეული  
ზვიად მიქელაძე გამგებლის წარმომადგენელი 591 22 88 56
გენადი შაინიძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 598 35 21 51
  დაბა ნასაკირალის ადმინისტრაციული ერთეული  
დავით ტუნაძე გამგებლის წარმომადგენელი 555 59 70 48
  დაბა ურეკის ადმინისტრაციული ერთეული  
დავით რობაქიძე გამგებლის წარმომადგენელი 599 92 24 81
ელზა ღუდუშაური გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 13 29 13
     
  ასკანის ადმინისტრაციული ერთეული  
ალექსანდრე ვასაძე გამგებლის წარმომადგენელი 599 80 00 54 
     
პავლე მესხიშვილი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 30 60 91
  ბაილეთის ადმინისტრაციული ერთეული  
სპარტაკ მამულაიშვილი გამგებლის წარმომადგენელი 595 30 50 71
გიორგი ქათამიძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 30 45 00
  ბახვის ადმინისტრაციულ ერთეული  
გოჩა შარაშენიძე გამგებლის წარმომადგენელი 599 40 76 86
მაყვალა ქიქოძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 51 77 82
     
  ბოხვაურის ადმინისტრაციულ ერთეული  
მერაბ დოლიძე  გამგებლის წარმომადგენელი 599 00 92 41 
გიორგი არობელიძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 598 83 39 44
  გურიანთის ადმინისტრაციულ ერთეული  
კონსტანტინე ჩიკაშუა გამგებლის წარმომადგენელი 593 1661 51
ნინო მახარაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 555 39 23 90
     
  დვაბზუს ადმინისტრაციულ ერთეული  
ვასილ ღლონტი გამგებლის წარმომადგენელი 579 99 51 62
იური გოგოტიშვილი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 551 55 97 00
  ვაკიჯვარის ადმინისტრაციულ ერთეული  
როლანდი ხუნდაძე გამგებლის წარმომადგენელი 599 23 32 13
დავით ჩავლეშვილი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 593 55 59 82
     
  თხინვალის ადმინისტრაციულ ერთეული  
კახაბერ ვასაძე  გამგებლის წარმომადგენელი 555 27 10 10
ომარ დოლიძე  გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 597 19 77 66
     
  კონჭკათის ადმინისტრაციულ ერთეული  
ირაკლი ლოდია გამგებლის წარმომადგენელი 599 21 60 50
     
ალექსანდრე სირაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 577 61 81 25
  ლიხაურის ადმინისტრაციულ ერთეული  
მერაბ სალუქვაძე გამგებლის წარმომადგენელი 555 52 36 77
     
ირმა სალუქვაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 01 00 64 
  მაკვანეთის ადმინისტრაციულ ერთეული  
ლევან ნიკოლაიშვილი გამგებლის წარმომადგენელი 595 98 95 28
შორენა ონიანი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 551 18 33 58
     
  მელექედურის ადმინისტრაციულ ერთეული  
გაგა ცხომელიძე გამგებლის წარმომადგენელი 599 60 61 00
მამუკა თავართქილაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 27 20 19
  მერიის ადმინისტრაციულ ერთეული  
გრიგოლ კოსტავა გამგებლის წარმომადგენელი 551 10 08 93
ნანული ხურციძე  გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 577 67 46 27 
     
  მთისპირის ადმინისტრაციულ ერთეული  
ამირან მახარაძე გამგებლის წარმომადგენელი 558 72 13 13
რომან ვანაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 593 53 87 29
  ნაგომრის ადმინისტრაციულ ერთეული  
მიხეილ ცქვიტიშვილი გამგებლის წარმომადგენელი 551 58 43 13
გრიგოლ გოგიბერიძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 555 68 61 32
  ნატანების ადმინისტრაციულ ერთეული  
ჯონი ღლონტი  გამგებლის წარმომადგენელი 591 26 07 08 
     
ნატო ნიკოლაშვილი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 551 70 86 44
  სოფელ ოზურგეთის ადმინისტრაციულ ერთეული  
ბადრი თავდუმაძე  გამგებლის წარმომადგენელი 599 22 70 30
მარინა ტუღუში  გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 23 07 95 
  სილაურის ადმინისტრაციულ ერთეული  
გოჩა ჯანხოთელი  გამგებლის წარმომადგენელი 599 75 87 02 
არჩილ ხარაბაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 00 45 90
  შემოქმედის ადმინისტრაციულ ერთეული  
ბესიკი ლომინაძე გამგებლის წარმომადგენელი 595 43 00 45
     
გოჩა ბურჭულაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 591 90 15 79
  ცხემლისხიდის ადმინისტრაციულ ერთეული  
დავით ჭანუყვაძე გამგებლის წარმომადგენელი 599 15 82 08
მარინა თუთბერიძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 11 02 62
  ძიმითის ადმინისტრაციულ ერთეული  
დავით ხინიკაძე გამგებლის წარმომადგენელი 558 05 11 05
     
გელა სალუქვაძე გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 94 54 94
  ჭანიეთის ადმინისტრაციულ ერთეული  
მერაბი ბერიძე გამგებლის წარმომადგენელი 591 14 11 14
ირაკლი რამიშვილი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 599 02 40 22
  ჯუმათის ადმინისტრაციულ ერთეული  
გოჩა სირაძე გამგებლის წარმომადგენელი 551 46 18 18
     
ვეფხვია დარჩია გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 551 76 10 64
  შრომის ადმინისტრაციულ ერთეული  
მარო დარჩია გამგებლის წარმომადგენელი 599 24 95 42
კახაბერ ქადიეშვილი გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე (სპეციალისტი) 591 17 58 18