საკრებულოს ფრაქციები - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი - ozurgeti.org.ge
საკრებულოს ფრაქციები

ფრაქცია  „ქართული ოცნება, დემოკრატიული საქართველო"-ს პერსონალური შემადგენლობა

სახელი და გვარისტატუსიტელეფონი
1 გოჩა კილაძე ფრაქციის თავმჯდომარე 599 43 94 31
2 დავით ჭაკნელიძე წევრი 599 28 72 24
3 ნუგზარ ურუშაძე წევრი 571 51 09 30
4 ნუგზარ კალანდარიშვილი წევრი 593 50 24 40
5 ეროდი გორდელაძე წევრი 577 51 91 81
6 ბიძინა გობრონიძე წევრი 595 08 96 44
7 ტარიელ აროშიძე წევრი 551 50 62 62
8 ვლადიმერ ჩავლეშვილი წევრი 551 59 59 77
9 დავით სიხარულიძე წევრი 577 52 47 47
10 ლევან კილაძე წევრი 599 10 10 75
11 ბიძინა იმნაიშვილი წევრი 599 97 63 17
12 ილია მამალაძე წევრი 599 26 35 01
13 რესან გაბაიძე წევრი 593 98 74 46
14 ლელა საჯაია წევრი 591 17 43 33
15 მურად ჩხაიძე წევრი 598 33 23 77
16 ინგა დუმბაძე წევრი 599 51 45 56

ფრაქცია  "ჩვენი ოზურგეთი"-ს პერსონალური შემადგენლობა

სახელი და გვარისტატუსიტელეფონი
1 ალექსანდრე გოგოძე ფრაქციის თავმჯდომარე 551 55 48 48
2 გენადი მესხიძე წევრი 551 60 24 54
3 მერაბ ბერიძე წევრი 595 20 24 42

ფრაქცია "რესპუბლიკელები"-ს პერსონალური შემადგენლობა

სახელი და გვარისტატუსიტელეფონი
1 ვლადიმერ ვადაჭკორია ფრაქციის თავმჯდომარე 574 97 79 20
2 გელა ჩავლეიშვილი წევრი 599 41 81 12
3 გურამ კოჩალიძე წევრი 591 40 09 47

ფრაქცია  "კოალიცია ქართული ოცნება -კონსერვატორები"-ს პერსონალური შემადგენლობა

სახელი და გვარისტატუსიტელეფონი
1 თეიმურაზ ბურჭულაძე ფრაქციის თავმჯდომარე 599 43 30 29
2 ხვიჩა წულაძე წევრი 577 35 81 05
3 ვახტანგ ნიჟარაძე წევრი 593 43 01 00

ფრაქცია  "კოალიცია ქართული ოცნება - ეროვნული ფორუმი"-ს პერსონალური შემადგენლობა

სახელი და გვარისტატუსიტელეფონი
1 ბონდო ღლონტი ფრაქციის თავმჯდომარე 577 45 42 94
2 როზეტა სკამკოჩაიშვილი წევრი 599 92 30 65
3 ბიძინა ლომჯარია წევრი 599 41 06 70

ფრაქცია  "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"-ს პერსონალური შემადგენლობა

სახელი და გვარისტატუსიტელეფონი
1 დავით მჟავანაძე ფრაქციის თავმჯდომარე 595 31 10 00
2 ნიკა დობორჯგინიძე წევრი 598 91 79 33
3 ბესიკი ქათამაძე წევრი 599 40 95 48

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოში ფრაქციის გარეშე დარჩენილ ი დეპუტატების სია

სახელი და გვარისტატუსიტელეფონი
1 დავით დარჩია  საკრებულოს თავმჯდომარე  591 00 52 70
2 დიმიტრი კვეღელიძე  საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე  599 58 49 79
3 კახა გობრონიძე  წევრი  599 01 16 57
3 პაატა მანჯგალაძე  წევრი  
3 მიხეილ გოგოტიშვილი  წევრი  599 76 17 77
3 ლელა ნაცვალაძე  წევრი  595 30 63 31
3 შალვა დოლიძე  წევრი  551 49 77 49
3 პაატა კიღურაძე  წევრი  599 76 12 25
3 დავით თენიეშვილი  წევრი  599 46 45 72
3 ტიტე მგელაძე  წევრი  577 72 47 24
3 ირაკლი ჩხაიძე  წევრი  577 76 76 07
3 ლალი სიჭინავა  წევრი  577 94 11 91