საკრებულოს წევრები - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი - ozurgeti.org.ge
საკრებულოს წევრები

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შემადგენლობა

 

#

ადგილობრივი მაჟორიტარული ოლქის დასახელება

სახელი, გვარი

ტელეფონი

1

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

დავით დაჩია

551 27 10 10

2

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

გიორგი ღურჯუმელიძე

599 53 99 22

3

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

მარიკა ჩხიკვიშვილი

592 55 51 41

4

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

ლავრენტი ბიგვავა

599  50  20  84

5

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

ქეთევან ვასაძე

571 61 31 61

6

ქართული ოცნება - "მრეწველები"

ბახვა დოლიძე

555  73  41  00

7

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

ხათუნა ცერცვაძე

595 55 65 44

8

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

გენო  ჩავლეშვილი

551  45  36  36

9

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

ვასილ ჩიგოგიძე

599 57 89 09

10

ევროპული საქართველო-მოძრაობა  თავისუფლებისთვის

მიხეილ გოგოტიშვილი

599 76 17 77

11

 დავით თარხან-მოურავი საქ. პატრიოტთა ალიანსი

შოთა გოგიბერიძე

599 42 44 12

12

დავით თარხან-მოურავი საქ. პატრიოტთა ალიანსი

ნანული ორაგველიძე

599 40 41 98

13

საქართველოს ლეიბორისტული პარტია

დავით მამალაძე

599 97 20 86

14

ერთიანი ნაციონალური

მოძრაობა

შალვა თავდიშვილი

599 54 56 22

15

ერთიანი ნაციონალური

მოძრაობა

თორნიკე გოგუაძე

558 19 19 19

16

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

ლევან თოიძე

599 58 04 55

17

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

ლელა საჯაია

591 17 43 33

18

დამოუკიდებელი კანდიდატი

ლევან მგელაძე

599 21 86 67

19

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

გიორგი ჩაგანავა

599 22 89 85

20

ქართული ოცნება - "დემოკრატიული საქართველო"

ვალოდია ბერიძე

577  45  57  78

21

დანა ურეკი

გოჩა მდინარაძე

599 92 25 35

22

დაბა ნასაკირალი

ბესიკი ქათამაძე

555 07 89 89

23

ასკანა

ლევან ნინიძე

595  90  89  76

24

ბაილეთი

პაატა კიღურაძე

599 76 12 25

25

ბახვი

ეროდი გორდელაძე

599 51 91 80

26

ბოხვაური

გელა ჩავლეშვილი

599 41 81 12

27

გურიანთა

მაია ზოიძე

595 61 32 02

28

დვაბზუ

როზეტა სკამკოჩაიშვილი

599 92 30 65

29

ვაკიჯვარი

ვახტანგ ნიჟარაძე

593 43 01 00

30

თხინვალი

ვალერი ჩხაიძე

551  51  72  92

31

კონჭკათი

ტარიელ აროშიძე

551 50 62 62

32

ლიხაური

გიორგი თოიძე

599  26  78  78

33

მაკვანეთი

ბექა თოიძე

595 11 05 69

34

მელექედური

ლევან კილაძე

595 79 08 39

35

მერია

ალექსანდრე ღლონტი

     577  93  13  68

36

მთისპირი

ვლადიმერ ჩავლეშვილი

551 59 59 77

37

ნაგომარი

ჯემალ თავართქილაძე

  555  14  59  29

599 18 60 69

38

ნატანები

თამაზ ტუღუში

551  24  06  88

39

სოფ. ოზურგეთი

 ვლადიმერ ღლონტი

577  00  86  67

40

სილაური

გოჩა კილაძე

568 43 94 39

41

შემოქმედი

თამაზ ბურჭულაძე

591  16  73  10

42

შრომა

დავით ჭაკნელიძე

599 98 72 24

599 28 72 24

43

ცხემლისხიდი

ლალი სიჭინავა

599 16 77 67

44

ძიმითი

ტიტე მგელაძე

577 72 47 24

599 09 61 46

45

ჭანიეთი

დავით მჟავანაძე

595 31 10 00

577 60 63 60

46

ჯუმათი

მერაბ ბერიძე

595 20 24 42