საკრებულოს წევრები - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი - ozurgeti.org.ge
საკრებულოს წევრები
მაჟორიტარული ოლქის დასახელებასახელი და გვარიწარმდგენიარჩევის წესიტელეფონი
1. დაბა ლაითური რესან გაბაიძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 593 98 74 46
2. დაბა ნარუჯა გურამ კოჩალიძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 591 40 09 47
3. დაბა ურეკი ბიძინა იმნაიშვილი

კოალიცია ქართული ოცნება

მაჟორიტარული 555 07 89 89
4. დაბა ნასაკირალი ბესიკი ქათამაძე ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა მაჟორიტარული 599 40 95 48
5. ასკანა ილია მამალაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 599 26 35 01
6. ბაილეთი პაატა კიღურაძე საინიციატივო ჯგუფი მაჟორიტარული 599 76 12 25
7. ბახვი ეროდი გორდელაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 577 51 91 81
8. ბოხვაური გელა ჩავლეშვილი კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 599 41 81 12
9. გურიანთა ბონდო ღლონტი კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 577 45 42 94
10. დვაბზუ როზეტა სკამკოჩაიშვილი კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 599 92 30 65
11. ვაკიჯვარი ვახტანგ ნიჟარაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 593 43 01 00
12. თხინვალი ბიძინა გობრონიძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 595 08 96 44
13. კონჭკათი ტარიელ აროშიძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 551 50 62 52
14. ლიხაური კახაბერ გობრონიძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 599 01 16 57
15. მაკვანეთი ნუგზარ კალანდარიშვილი კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 595 30 51 08
16. მელექედური ლევან კილაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 599 10 10 75
17. მერია გენადი მესხიძე საინიციატივო ჯგუფი მაჟორიტარული 551 60 24 54
18. მთისპირი ვლადიმერ ჩავლეშვილი კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 551 59 59 77
19. ნაგომარი ალექსანდრე გოგოძე საინიციატივო ჯგუფი მაჟორიტარული 551 55 48 48
20. ნატანები დავით სიხარულიძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 577 52 47 47
21. სოფელი ოზურგეთი ირაკლი ჩხაიძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 577 76 76 07
22. სილაური გოჩა კილაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 599 43 94 31
23. შემოქმედი ხვიჩა წულაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 577 35 81 05
24. შრომა დავით ჭანკელაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 599 28 72 24
25. ცხემლისხიდი ლალი სიჭინავა კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 577 94 11 91
26. ძიმითი ტიტე მგელაძე კოალიცია ქართული ოცნება მაჟორიტარული 577 72 47 24
27. ჭანიეთი დავით მჟავანაძე ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა მაჟორიტარული 595 31 10 00
28. ჯუმათი მერაბ ბერიძე საინიციატივო ჯგუფი მაჟორიტარული 595 20 24 42
29. დავით დარჩია კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 591 00 52 70
30. დიმიტრი კვერღელიძე კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 599 58 49 79
31. ლელა საჯაია კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 591 17 43 33
32. ვლადიმერ ვადაჭკორია კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 574 97 79 20
33. მურად ჩხაიძე კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 599 09 61 00
34. ბიძინა ლომჯარია კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 599 41 06 70
35. ინგა დუმბაძე კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 599 51 45 56
36. თეიმურაზ ბურჭულაძე კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 599 43 30 29
37. ნუგზარ ურუშაძე კოალიცია ქართული ოცნება პროპორციული 571 51 09 30
38. ლელა ნაცვალაძე ნინო ბურჯანაძე - ერთიანი ოპოზიცია პროპორციული 595 30 63 31

568 63 00 68

39. მიხეილ გოგოტიშვილი ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა პროპორციული 599 76 17 77
40. პაატა მანჯგალაძე ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა პროპორციული  
41. ნიკა დობორჯგინიძე ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა პროპორციული 598 91 79 33
42. შალვა დოლიძე დავით თარხან-მოურავი საქ. პატრ. ალიანსი პროპორციული 551 49 77 49
43. დავით თენიეშვილი დავით თარხან-მოურავი საქ. პატრ. ალიანსი პროპორციული 599 46 45 72

უფლებამოსილება მოეხსნათ:

ავთანდილ ხინთიბიძეს ზაზა გობრონიძეს