თვითმმართველი ერთეულის ტერიტორიაზე არსებული ა.(ა).ი.პ და შ.პ.ს. საცნობარო ინფორმაცია - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი - ozurgeti.org.ge
თვითმმართველი ერთეულის ტერიტორიაზე არსებული ა.(ა).ი.პ და შ.პ.ს. საცნობარო ინფორმაცია
 ა.(ა)ი.პ. 
დირექტორიდასახელებატელეფონი
ქეთევან ლორთქიფანიძე ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ურეკის კულტურის სახლი“ 598 45 26 37
მაია ქუტიძე ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ცენტრი“ 595 00 21 25
შალვა შავიშვილი ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის ფერმერული მეურნეობის განვითარების ცენტრი“ 599 97 68 38
ავთანდილ მექვაბიშვილი ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის ცენტრი“ 595 30 50 90
რუსუდან მემარნიშვილი ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სამუზეუმო-საბიბლიოთეკო გაერთიანება“ 551 55 40 95
შალვა კონჯარია ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მომსახურების ცენტრი“ 599 88 19 07
ავთანდილ სირბილაშვილი ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის კულტურის, სპორტისა და ტურიზმის განვითარების ცენტრი“ 598 30 00 69
გია სკამპოჩაიშვილი ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის კეთილ მოწყობისა და არქიტექტურული დაგეგმარების ცენტრი“ 599 55 85 75
ვარლამ ჩხიკვაძე ა(ა)ი.პ. „ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის წყალმაშველთა ჯგუფი“  
 შ.პ.ს 
დასახელებადირექტორიტელეფონი
ამბაკო გოგოტიშვილი შ.პ.ს. „მუნიციპალური ტრანსპორტი“ 555 44 35 03
დავით რუსიეშვილი შ.პ.ს. „ტექნოსერვი“ 577 41 15 20

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის გამგეობის განათლების განყოფილებაში შემავალი სკოლამდელი დაწესებულებების სახელობითი სია

სახელი, გვარიფილიალიტელეფონი
ნათია გობრონიძე ლიხაური 599 05 43 82
ლელა მალაზონია სოფ. ოზურგეთი 593 78 99 67
თეა სამხარაძე ნატანები 595 00 21 46
ვიოლეტა ცერცვაძე ზ. ნატანები 595 00 21 50
თინიკო ცერცვაძე ნაღობილევი 595 00 21 40
ნანა ღლონტი შემოქმედი 595 00 21 43
ნონა ქადიეშვილი შრომა 595 97 49 12
ნაზიბროლა შენგელია ძიმითი 595 00 21 53
ნანული ლომჯარია ჭანიეთი

595 00 21 57

551 70 66 70

ხათუნა ხინთიბიძე მელექედური 595 00 21 19
ხათუნა ჭუმბურიძე ლაითური 595 00 21 39
თეონა ხმელიძე ნასაკირალი 595 00 21 38
ციცინო მარდალეიშვილი ნარუჯა 599 78 34 80
ინგა ნაცვალაძე ასკანა 595 00 21 47
თამარ კიკვაძე მზიანი 599 27 71 30
ლუიზა ზაქარიაძე ბაილეთი 599 16 36 17
მარინა მამალაძე ბოხვაური 599 28 65 18
ნინო ხავთასი გურიანთა

599 10 92 44

598 34 04 04

ზიული მიქატაძე დვაბზუ 595 00 21 34
თეონა თენიეშვილი გ. დვაბზუ 599 01 56 87
ნინო კალანდარიშვილი მაკვანეთი 595 00 21 33
თამარ ცერცვაძე თხინვალი 595 00 21 35
ცირა ღლონტი სილაური 595 00 21 36
მანანა კეჭაყმაძე ურეკი 595 00 21 37
დოდო თავართქილაძე ლათური 595 00 21 42
თამარ თოიძე ბახვი 595 00 21 56
ლელა ვაშალომიძე მთისპირი 595 00 21 52
ნინო ვაშაყმაძე ცხემლისხიდი 598 17 04 97
ინგა სიორიძე ნაგომარი 599 10 97 70
თეა ტუღუში კონჭკათი 551 00 74 67
ანა ნასარაია მერია 595 95 91 49
ხათუნა დარჩია ჯუმათი 551 15 74 07
სოფო რუსიეშვილი ვაკიჯვარი 577 61 79 88
ია ბაბილოძე შრომის ალტერნატიული 591 22 09 44